Choď na obsah Choď na menu

Zorganizovala svadbu so svojou obľúbenou dekou a zavolala množstvo hostí. Žena priznáva, že okrem deky má aj skutočného priateľa, ktorý bol s jej nápadom stotožnený. Dôvodom bolo aj to, že netypický obrad v sebe niesol silné posolstvo. Na aký problém chcela žena poukázať?

Pascale Sellick svetu odhalila, že so svojou dekou má ten najintímnejší a najspoľahlivejší vzťah, aký kedy mala. Lásku k neživej veci posunula na takú úroveň, že si ju v roku 2019, presne na Valentína, vzala. Na ceremónii bolo až 120 hostí a mala na sebe pyžamo a papuče, uvádza portál Ladbible.

Aj hostia mali na sebe župany, tielka, nosili papuče a spoločnosť im robili plyšové medvedíky. Po slávnostnom obrade sa konala aj svadobná hostina. Najdôležitejšia bola práve pohodlnosť. "Myslím, že to bola láska na prvý pohľad. Už som mala aj iné deky, ale tejto som vždy verná," objasnila.Na svadbe jej hrala skladba "Thank You" od speváčky Dido, ktorú jej zahrala miestna kapela a žena sa počas tanca túlila so svojou novou láskou. Sellick uviedla, že v okamihoch, počas ktorých je smutná, ale aj šťastná, sa môže vždy spoľahnúť na svoju prikrývku. Pre niekoho to možno bude prekvapením, no má aj priateľa z mäsa a kostí, ktorý bizarnú svadbu podporil.

Pascale totiž ozrejmila, že obrad mal čisto umelecký kontext.Dodala, že jej partner nie je veľmi žiarlivý, preto so svadbou súhlasil. 49-ročná žena okrem toho vysvetlila, že jej vzťah s dekou nie je sexuálny, pretože ide skôr o blízke priateľstvo.

Svadba bola totiž umeleckým projektom upozorňujúcim na osamelosť v spoločnosti. "Je to akési posolstvo týkajúce sa ľudí, ktorí sú na Valentína osamotení. Je predsa dôležité nájsť si čas pre seba, stráviť ho pod perinou a dokonca si ju môžete aj vziať. Každý predsa miluje svoju perinu!" zdôraznila Pascale.

Zdroj: https://obkec.azet.sk/clanok/ncUEy91/vydala-sa-za-deku-zena-ma-s-prikryvkou-intimny-vztah-na-svadbu-pozvala-120-hosti/