Choď na obsah Choď na menu

article preview

Milí priatelia,

Európska únia zas skúša presadzovať svoju homosexuálnu agendu a navrhuje, aby všetky členské štáty museli uznávať za rodičov tých, ktorých uznávajú za rodičov krajiny s homosexuálnou ideológiou. Cudzincov a tých, ktorí by predložili dokumenty z týchto krajín by sme museli uznať za rodičov dieťaťa. Klamali by sme dieťa, že má dve matky alebo dvoch otcov. A nám hrozí, že kvôli „nediskriminácii“ vlastných občanov by sa cez súdy či politikov zvýšil tlak na naše zákony, aby sa zmenili.

Našťastie pre nás je tu potrebné jednomyseľné hlasovanie všetkých členských krajín. Veľmi oceňujeme, že stanovisko ministerstva spravodlivosti a postoj ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR k návrhu EÚ je odmietavé. Zdá sa však akoby bol text stanoviska úradníkmi pôvodne pripravený skôr na podporu návrhu EÚ a preto je nevyhnutné ho doplniť o argumenty, aby záver v ňom obsiahnutý nestrácal právnu a morálnu  silu.

Podpíšte naše pripomienky na linku: https://www.podpisem.sk/petition/povedzte-eu-na-rodinu-nam-nesiahajte/

Vyzývame preto ministerstvo spravodlivosti Slovenskej  republiky aby trvalo na tom, že Európska únia nemá právny základ na to, aby takýmto závažným spôsobom zasiahla do samotného jadra výlučnej kompetencie členských štátov.

Nesúhlasíme s tým, aby Európska únia tvrdila, že klamanie detí o ich otcovi a mame pomáha samotným deťom. Nesúhlasíme s tým, že dve osoby rovnakého pohlavia môžu mať deti, to je biologická nemožnosť.

Nesúhlasíme s tým, aby bolo aj  tým, ktorí si dieťa objednali ako produkt a  zneužívali na tento účel telá chudobných žien v treťom svete či na Ukrajine  uľahčované takéto konanie dosiahnutím právneho uznania "rodičovstva", pretože potom sa takéto nemorálne správanie môže len rozšíriť.  Ak by Európska únia mala skutočne na zreteli najlepší záujem dieťaťa, potom by prijala v tejto cezhraničnej oblasti pravidlá, ktoré by zabránili takémuto kupovaniu detí či ich vyrábaniu na objednávku podľa momentálnych požiadaviek dospelých a nenavrhovala by ho uľahčovať.

S úctou

 

S úctou

Anton Chromík

predseda

Aliancia za rodinu