Choď na obsah Choď na menu
 


Oficiálne štatistiky Európskej únie o terorizme sú dramatické:

"V roku 2016 bolo reportované členskými krajinami EÚ celkovo 142 teroristických útokov pozorovaných ôsmimi členskými krajinami EÚ. Veľká časť z nich bola neúspešná a zmarená ale boli tu aj dokončené a úspešne vykonané útoky. Viac ako polovicu z nich (76) hlásilo Spojené kráľovstvo. Ďalšími krajinami boli Nemecko 5, Belgicko 4 a Holandsko 1. teroristické útoky mali na svedomí 142 obetí a 379 zranených. V roku 2016 bolo za teroristické činy zatknutých 1 002 osôb. "

Všetky tieto krajiny sa pokúšali integrovať moslimské komunity, ale všetky došli k rovnakému koncu. "Kým toto bude pokračovať, neúspešná integrácia bude pre Európu predstavovať smrteľnú hrozbu," napísal Wall Street Journal po bombovom útoku, ktorý v Manchestri zabil 22 ľudí. Podľa novej knihy francúzskeho reportéra Alexandra Mendela, "Partition: A Chronicle of the Islamist Secession in France" ("Rozdelenie: Kronika islamistickej secesie vo Francúzsku"), multikulturalizmus vedie k rozdeleniu európskych spoločností.

Takisto vedie k neustálym vlnám teroristických útokov. Minulý august v jedinom dni zabili islamisti 20 Európanov v Barcelone a Fínsku. O mesiac neskôr boli zabité dve dievčatá v Marseille a v Birminghame a siitsky chlapec bol brutálne zranený. To všetko predstavuje smrteľnú úrodu európskeho multikulturalizmu. Ide o najviac romantizovanú a zvodnú európsku ideológiu od komunizmu.

Existuje "stále viac a viac" oddelených komunít ", ktoré hniezdia vnútri národov na celom Západe", napísal nedávno americký historik Andrew Michta.

"Vznik týchto enkláv, posilňovaný elitami presadzajúcimi politiku multikulturalizmu, a politikou potláčania západnej kultúry vedie k rozpolteniu západnej spoločnosti."

Iba dvadsať minút oddeľuje Marais, elegantnú štvrť Paríža, kde sídli kancelária Charlie Hebdo, a Gennevilliers od predmestia, kde sídli 10 000 moslimov, kde sa narodili a boli vychovávaní bratia Kouachi, ktorí zastrelili karikaturistu Charlie Hebdo. V Birminghame leží predmestie Sparkbrook, ktoré vyprodukovalo desatinu anglických džihádistov. Všetky najväčšie mestá Európy majú oddelené enklávy, kde sa teraz rozširuje islamský apartheid.

Tu, burky a fúzy niečo znamenajú. Obliekanie vždy symbolizovalo lojalitu voči životnému štýlu a civilizáciu. Keď Mustafa Kemal Atatürk zrušil kalifát v Turecku, zakázal fúzy pre mužov a závoje pre ženy. Šírenie islamských symbolov v getách Európy teraz poukazuje na oddelenie týchto predmestí od zvyšku krajiny. Nový vodca britskej strany nezávislosti (UKIP) Henry Bolton nedávno uviedol, že Británia je "pochovávaná" islamom a "zaplavovaná" multikulturalizmom.

"Multikulturalizmus", podľa bývalého arcibiskupa z Canterbury, lorda Careyho z Clifton, "viedol k vraždám zo cti, ženskej obriezke a zavedenie práva šaría v niektorých lokalitách vo Veľkej Británii." V rámci európskeho multikulturalizmu moslimské ženy stratili veľa práv, ktoré mali mať v Európe. Čelia "zločinom zneúctenia" za to, že sa odmietli zahaľovať, za to že sa obliekajú v západných odevoch, za to že sa stretávajú s kresťanskými priateľmi, pre konverziu k inej viere, pre snahu o rozvod, pre odpor k tomu, že sú doma bité a pre to že sú príliš "nezávislé".

Jednou z veľkých irónií multikulturalizmu je: Päť európskych členov NATO teraz bojuje v Afganistane proti Talibanu, ktorý zotročuje ženy, zatiaľ čo v Európe sa rovnaké veci dejú v ich vlastných getách.

V rámci multikulturalizmu začalo dochádzať k častej polygamii, spolu s mrzačením ženských pohlavných orgánov (500 000 prípadov v celej Európe). Multikulturalizmus je v skutočnosti založený na legalizáciu paralelnej spoločnosti založenej na práve šaría, ktoré je založené na odmietanie západných hodnôt, predovšetkým rovnosti a slobody.

Okrem toho strach z "porušovania práv" islamských menšín viedol k úmyselnej slepote. To sa stalo v Rotherhame, meste v severnom Anglicku, kde žije 117 000 ľudí, kde bolo umožnené pokračovať v masovom znásilňovaní najmenej 1 400 maloletých dievčat zo strany "znásilňujúcich gangov pakistanského pôvodu" po mnoho rokov.

V rámci multikulturalizmu takisto vzrástol antisemitizmus, najmä vo Francúzsku. Francúzsky týždenník L'Express venoval celý článok otázke "nové choroby francúzskych Židov".

Všetky nedávne politické zemetrasenia v Európe sú dôsledkom zlyhania multikulturalizmu. Ako povedal britský historik Niall Ferguson, hlavným dôvodom pre Brexit bolo prisťahovalectvo.

"Mnohí ľudia sa vo Veľkej Británii pozreli na utečeneckú krízu v Európe a pomysleli si: ak dostanú nemecký pas, prídu do Británie a my nebudeme schopní ich zastaviť. To bola kľúčová otázka pre voliča a legitímna, pretože Nemci otvorili dvere obrovskej migrácii z moslimského sveta . Keby ste sa na tieto veci pozreli zo Spojeného kráľovstva, reakcia by bola: počkajte chvíľu, čo keď prídu sem? "

V Holandsku je vzostup Geerta Wildersa priamym dôsledkom vraždy filmára Thea van Gogha holandským islamistom a ľudovej reakcie proti multikulturalizmu, ktorá potom nasledovala. Vo Francúzsku bol politický vzostup Marine Le Pen spojený s dvoma rokmi veľkých teroristických útokov, kedy bolo zavraždených 230 francúzskych občanov.

Navyše mimoriadny úspech strany Alternative for Germany (AFD) v nedávnych nemeckých voľbách je dôsledkom smrteľného rozhodnutia kancelárky Angely Merkelovej o otvorenia dverí viac ako miliónu utečencov a migrantov. Beatrix von Storch, predstaviteľka AFD, práve povedala BBC, že "islam nepatrí do Nemecka". Vysvetlila, že je jedna vec, keď sa dovoľuje moslimom súkromne kázať svoju islamskú vieru, a druhá vec je tolerancia politického islamu, ktorý sa snaží zmeniť nemeckú demokraciu a spoločnosť.

Európske elity zatvárali oči, zatiaľ čo moslimskí radikáli porušovali práva svojich vlastných ľudí. Mnoho islamistov potom zaklopalo na dvere Európy so stále väčším odhodlaním. Multikulturalizmus zabíja a destabilizuje Európu tak, ako to robil aj nacizmus a komunizmus.

Zdroj: https://sk.gatestoneinstitute.org/11254/multikulturalizmus-rozbija-zapad