Choď na obsah Choď na menu

Prinášame preklad komentára

 

Napriek tomu ste si však museli všimnúť, že váš význam v celosvetovom meradle klesá, a to až príliš rýchlo. Prečo?

Prečo vaša krajina, ktorá bola predtým vnímaná ako významný medzinárodný aktér, zrazu upadla do nemilosti? Je to dôsledok Trudeaua? Nie, je to kvôli vám, že ste sa nechali zmiasť liberálnou agendou a stratili rozum.

Zredukovali ste sa na obyčajného škrečka pre experimenty Nového svetového poriadku. Neveríte nám? Sledujte a počúvajte, aby ste pochopili, čo sa okolo vás deje.

Ak by sa 500 000 dolárov dalo na obrannú výrobu, kanadská armáda by mohla dosiahnuť nové výšky. Bohužiaľ však tieto peniaze idú na smiešnu vec, ktorou je zmena pohlavia detí.

Dámy a páni, jedna z najznámejších kanadských bánk, TD Bank, venovala 500 000 dolárov na program Pediatrickej rodovej diverzity a teraz financuje zmenu pohlavia detí.

Financie, ktoré boli pôvodne tajne zverejnené v máji, budú podľa mediálneho zdroja údajne použité na to, aby sa približne 30 deťom do 18 rokov poskytli služby “potvrdenia pohlavia”, ako napríklad lekárske prechody a iné veci. Toto sa skutočne deje a nie je to vtip.

V rámci programu sa budú poskytovať aj kompletné lekárske odporúčania a právne odporúčania, ako napríklad zmena rodových znakov a zákonného mena osoby v dokladoch totožnosti.

Celá generácia v ohrození

Môže to byť pozitívny krok pre mladých ľudí, ktorí sa už stávajú “bláznami” a ktorí sa nechali pohltiť týmto fiktívnym programom. V skutočnosti to však tak nie je. Ide o pilotný program masovej kastrácie, ktorá postupne prebieha v celom západnom svete.

Mohli by sme sa spýtať, ako táto kastrácia prebieha? Vezmite si napríklad psa. Najtypickejšou zmenou, ktorá sa u psa po kastrácii objaví, je jeho správanie. Vykazujú menej agresívne správanie voči iným psom mužského pohlavia a prejavujú menej sexuálnej aktivity. Taktiež sa snažia strániť pred lákajúcimi psami ženského pohlavia.

A teraz, čo sa deje, keď muž prejde premenou a je identifikovaný ako žena? Práve ste dostali odpoveď, u mužov sa prejavuje menší sexuálny záujem a rovnaké biochemické a psychologické zmeny ako u psov.

A to je len jeden prípad, v ktorom je Kanada zaťažená takýmito ohavnými zločinmi proti mládeži.

Liberálna vláda presadzuje túto prebudenú agendu. Nedávno sa Trudeauova vláda zapojila aj s päťročnou iniciatívou v hodnote 100 miliónov dolárov na podporu 2SLGBTQI komunít v celej krajine, ktorá túto problematiku ďalej rozvíja.

WEF a NWO

Treba sa však zamyslieť nad tým, prečo sa v poslednom desaťročí začali tieto udalosti v Kanade vyskytovať tak často. Myslíme si, že za to všetko je zodpovedný Nový svetový poriadok, ktorý podporuje WEF (Svetové ekonomické fórum).

Vládnuca trieda, ku ktorej patrí Bill Gates, rodina Rothschildovcov a zakladateľ WEF Klaus Schwab, chce riadiť svet prostredníctvom nelogických organizácií a nadácií, ktoré nemajú nič spoločné s ich skutočnými odbornými oblasťami. Ale pretože sú bohatí a obludne bohatí, chcú vládnuť celej planéte.

Nikto nemôže Klausovi Schwabovi uprieť lásku ku komunite LGBTQ+. Celý Trudeauov kabinet je zložený z podporovateľov WEF a TD Bank je tiež členom WEF. To len umocňuje skutočnosť, že WEF v tejto chvíli skutočne riadi Kanadu.

Zatiaľ čo ekonomika je v úpadku, zdravotníctvo má problémy a školstvo zápasí s problémami, mladí ľudia sa o to nezaujímajú. Prečo? Pretože pre nich je dôležitý len pochod hrdosti.

Podľa nich by mal muž, ktorý sa identifikuje ako žena, vyhrať v súťaži krásy a deti už od piatich rokov by mali byť “vystavené korisťovému tancu”.

NWO takto rozvíja Západ a Kanada je ich prekliate laboratórium na takéto experimenty. Pred 30 rokmi nebola Kanada tým, čím je dnes – nebolo to pochmúrne Gotham City. Mali by ste byť nahnevaní a frustrovaní, pretože WEF a tieto elity vás ničia.

Zdroj: hlavnespravy.sk